Pridružite nam se! Postanite navijač, podrška, punopravni član, igrač, ili sponzor! Javite nam se!

Pratite nas!
    FC SALINES TUZLA CITY
    PRATITE NAS
    Top
    FC Salines Tuzla City / Uncategorized  / FC SALINES TUZLA CITY – HFC Zrinjski Mostar 4-0 (2-0)

FC SALINES TUZLA CITY – HFC Zrinjski Mostar 4-0 (2-0)

Druga pobjeda Jarčeva.Pobjeda nad ekipom Zrinjskog, koji se pokazao kao čvrsta i nezgodna ekipa.
    Dugo su Jarčevi lomili otpor žilavih Mostaraca. Tek pred kraj 1. poluvremena Josip Sesar uspijeva da zatrese mrežu sjajnog gostujućeg golmana. Ubrzo potom, Nikola Matijević postiže svoj prvi gol. Sa rezultatom 2-0 se otišlo na odmor.

Iako su Jarčevi kontrolisali susret, gosti su prijetili iz kontranapada, pa čak i uspjeli stvoriti par prilika pred našim golom. Jarčevi u drugom poluvremenu stavljaju tačku na I golovima Denija Imširovića, te još jednim Nikole Matijevića. Ova pobjeda nam je bila bitna radi popravljanja utiska.Bila je potrebna radi nas samih i radi predstojećih susreta. Još ima dosta posla pred nama. Pobjeda je slatka, ali i poziva na oprez.

Nema lakih protivnika i nema unaprijed upisanih bodova nigdje.Idemo korak po korak do željene forme.Mostarci su se pokazali kao tvrd orah sa par izuzetnih pojedinaca.Želimo im svu sreću u nastavku prvenstva!