Pridružite nam se! Postanite navijač, podrška, punopravni član, igrač, ili sponzor! Javite nam se!

Pratite nas!
    FC SALINES TUZLA CITY
    PRATITE NAS
    Top
    FC Salines Tuzla City / Utakmice  / FC SALINES TUZLA CITY – MNK Sloga G. Vakuf/Uskoplje 6-3 (5-1)

FC SALINES TUZLA CITY – MNK Sloga G. Vakuf/Uskoplje 6-3 (5-1)

Još jedna pobjeda u nizu.

Nimalo bezazlen protivnik, ekipa sa ogromnim potencijalom u svojim nogama. Ekipa koja je zagorčala život mnogima.

Gledaoci su mogli svjedočiti dominantnoj igri Jarčeva od samog starta. Nisu se gosti mogli snaći u našem Mejdanu, a ipak su došli u vodstvo. I to je to što su mogli uraditi do kraja prvog poluvremena. Naši momci su postavili stvari na svoje mjesto i poluvrijeme završili sa 5 golova u mreži gostiju.

Teško je držati koncentraciju do kraja susreta. Pogotovo kada povećate svoje vodstvo odmah na početku drugog dijela. Određeno opuštanje i podizanje voljnog momenta protivnika, mogu zakomplikovati stvari. Mi smo već iskusna ekipa da bi sebi dopustili iznenađenje. Ekipa Sloge je nezgodna i ovdje nismo sebi mogli i smjeli sebi dopustiti kiks.

Imamo izuzetne odnose sa predstavnicima Sloge, trudili smo se biti što bolji domaćini, ali bodovi ostaju u Tuzli. Našim gostima želimo srećan put i hvala im na tome što su uveličali ovu noć u Mejdanu.

Ovakve ekipe zaista promovišu sport u pravom smislu te riječi. Naši predstavnici su proveli sa Gornje Vakufljanima divne trenutke na tribinama Mejdana i želimo da tako ostane i u budućnosti!