Pridružite nam se! Postanite navijač, podrška, punopravni član, igrač, ili sponzor! Javite nam se!

Pratite nas!
    FC SALINES TUZLA CITY
    PRATITE NAS
    Top
    FC Salines Tuzla City / Uncategorized  / HFC Zrinjski Mostar – FC SALINES TUZLA CITY 1-5 (0-1)

HFC Zrinjski Mostar – FC SALINES TUZLA CITY 1-5 (0-1)

Sigurna pobjeda Jarčeva na gostovanju u Mostaru. Gospodarili su Jarčevi čitavo vrijeme utakmice. Prvi gol je postigao Srđan Ivanković i time postavio pravac u kojem će se ovaj susret odvijati. Do kraja prvog poluvremena nije bilo više pogodaka, iako je bilo dosta prilika za postizanje istih.Na otvaranju drugog dijela, novi pogodak u mreži domaćina.Ovog puta strijelac je bio Mladen Kocić.

U nastavku susreta dosta efikasnija igra Jarčeva, koja je donijela novi pogodak Srđana Ivankovića, te golove Vladimira Džombića i Davora Arnautovića.
    Sve što su domaćini večeras uradili, bio je počasni pogodak Dragana Marića u finišu susreta.

Vrijedno je istaći da je kod Jarčeva zadnjih 5 minuta susreta na parketu bila najmlađa postava, u kojoj su nastupili Zijad Ramić (22), Ajdin Sinanović (18) i Miloš Todorić (17).Veliki je ovo podstrek našim mladim momcima da još više i jače “zapnu” na treninzima.Jarčevi idu dalje, a narednog vikenda nam u goste dolaze naši prijatelji iz Livna.